Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Inwestycje

Od dwóch dni na ul. Magazynowej w Mogilnie rozpoczęła się rozbiórka budynku magazynu zbożowego. Rozpoczęto prace rozbiórkowe od dachu.

Na ul. Magazynowej w Mogilnie pojawiła się kilka dni temu tablica informująca o zbliżającej się rewitalizacji magazynu i unijnym dofinansowaniu inwestycji.

W Strzelnie rozpoczęły się prace związane z rewitalizacją parku przy Przedszkolu nr 1, gdzie znajduje się obelisk poświęcony lotnikowi Grzegorzowi Falencie, potocznie zwanym Parkiem Lotnika.

Dzisiaj, 28 lipca w samo południe uroczyście przecięto wstęgę przy rondzie w Mogilnie zlokalizowanym na styku ulic: Grobla, Niełomnych i Polna.

Na placu za mogileńskim ratuszem, aż do ogrodzenia posesji przy ul. Pułaskiego cały czas trwają prace przy budowie nowego parkingu.

W ramach poprawy infrastruktury na terenie wczasowiska, GOKiR jako administrator jeziorańskiej części letniska przystąpił do montażu ławek i stojaków na rowery.

Spółdzielnia Mieszkaniowa: po wykonaniu prac przy ul. 3 Maja 8 w Mogilnie budynek będzie już w całości ocieplony.

18 maja przy jazie na rzece Panna w Żabnie odbył się briefing prasowy z udziałem prezesa Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Przemysława Dacy poświęcony zwiększaniu retencji wody na terenach rolniczych w województwie kujawsko-pomorskim.

Od poniedziałku, 18 maja nieczynny będzie parking za mogileńskim ratuszem. Nieczynne będzie także wejście do ratusza od strony podwórza.

Na łuku drogi łączącej ulice Raj z Cieślewicza w Strzelnie, trwa budowa chodnika.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.