Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Mieszkańcy ul. Makowej w Chabsku nie mają szczęścia i nie mogą doprosić się o budowę nawierzchni ulicy. Muszą za to walczyć, albo z dziurami albo z nadmiarem spływającej wody. fot. Marek Holak

- Wiem, że jest taka potrzeba i na pewno o ul. Makowej będziemy pamiętać - zapewnił burmistrz Leszek Duszyński.

Po raz kolejny w tym roku radna Platformy Obywatelskiej Iwona Golis ze Stawisk prosiła na czerwcowej sesji burmistrza Mogilna, by jeżeli jest to możliwe, jeszcze w tym roku wykonać projekt budowy nawierzchni ul. Makowej w Chabsku. Prosiła także, by przekazać jej wniosek do wiadomości starosty mogileńskiego Tomasza Barczaka o wykonanie projektu dalszej części chodnika od ul. Kubusia Puchatka w Stawiskach do ul. Makowej w kierunku Chabska.

- Projekt ul. Makowej? Boję się, że w tym roku może to nie mieć miejsca, ponieważ sami państwo widzicie co się dzieje na rynku. Mówił, że każda inwestycja kończy się tym, że trzeba dochwalać pieniądze - mówił Leszek Duszyński. I na przykład na ostatniej sesji radni dołożyli dodatkowo 100.000 zł do modernizacji ul. Leśnych Skrzatów w Stawiskach.

Marek Holak, 6 VII 2018

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.