Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Od piątkowego poranka na terenie byłego ogródka jordanowskiego w Mogilnie trwały prace przy wycince drzew i krzewów fot. Damian Stawski

9 listopada ruszyły prace nad przygotowaniem placu po byłym ogródku jordanowskim przy ul. Hallera pod budowę parku handlowego.

Wrocławska firma ASB sp. z o.o. sp. komandytowa przygotowuje się do budowy parku handlowego i przebudowy ciągów komunikacyjnych - przebudowy ul. Hallera na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Ogrodowej i budowy ronda na styku z ul. Ogrodową.

Wycinkę wszelkich drzew i krzewów na terenie byłego ogródka jordanowskiego (przy zejściu do parku miejskiego) rozpoczęła firma PPHU Inter-Wit Piotr Gwiazda we współpracy z Zakładem Usług Leśnych Ryszarda Grzechowiaka.

 Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 15 listopada.

Damian Stawski, 9 XI 2018

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.