Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W tle, gdzie Zakład Brukarski Aleksandra Olejnika brukował teren pod grzybek, widoczna jest była remiza strażacka z drewnianą wieżą, z której niegdyś rozlegała się syrena zwołująca strażaków-ochotników na akcję fot. Damian Stawski

W ostatnich dniach trwały prace przy kładzeniu kostki betonowej obok świetlicy wiejskiej w Dzierzążnie (gm. Mogilno).

Łącznie położono 72 m2 kostki i 27 m obrzeży. Koszt prac wykonywanych przez Zakład Brukarski Aleksandra Olejnika z Kopczyna wynosi 9.100 zł brutto.

Całość zadania finansowana jest z środków z funduszu sołeckiego. We wrześniu ubiegłego roku mieszkańcy zdecydowali o zarezerwowaniu kwoty 14.400 zł na postawienie tzw. grzybka przy świetlicy i położenie pod nim kostki. Drewniana altanka miałaby stać się miejscem, w którym mieszkańcy będą spotykać się i wspólnie grillować. Altanka nie będzie zabudowana ścianami z żadnej ze stron, chodzi przede wszystkim o zadaszenie.

Damian Stawski, 4 IV 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.