Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Prace przy ul. Szkolnej rozpoczęte zostały na końcu marca fot. Roman Wolek

Inwestycja przy drodze wojewódzkiej w Orchowie była oczekiwana już od dawna.

Rozpoczęły się prace przy przebudowie chodnika na ul. Szkolnej przy drodze wojewódzkiej w Orchowie, wraz z budową kanalizacji deszczowej. Chodnikiem tym chodzą m.in. uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Apele o jego remont i przebudowę kierowane były już od wielu lat.

Rozpoczęta inwestycja obejmuje przebudowę lewostronnego chodnika wraz z przebudową istniejących zjazdów na długości 595 metrów oraz budowę kanalizacji deszczowej wraz z przyłączami wpustów deszczowych oraz odprowadzeniem do istniejącego rowu melioracyjnego. Inwestorem zadania jest Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich. W związku z trwającymi pracami w miejscu tym w najbliższym czasie będą pojawiały się utrudnienia w ruchu drogowym i pieszym. Użytkownicy drogi, jak i chodnika w trosce o bezpieczeństwo powinni więc zachować tam szczególną ostrożność.

Roman Wolek, 4 IV 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.