Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Organizatorzy nie zapomnieli również o osobach niepełnosprawnych - informuje Monika Jurkiewicz, kierownik mogileńskiego biura stowarzyszenia LGD Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego (na zdjęciu). W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, organizatorzy proszą o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca szkolenia. fot. Joanna Świetnicka

Szkolenie ma na celu m.in. zapoznanie uczestników z zagadnieniami zmian w prawie pracy.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego z siedzibą w Mogilnie informuje o szkoleniu, które 25 kwietnia odbędzie się w Inowrocławiu. Wydarzenie skierowane jest do osób planujących założenie działalności oraz przedsiębiorców z pow. inowrocławskiego, mogileńskiego i żnińskiego. Pieczę nad organizacją wydarzenia sprawuje Lokalny Punkt Informacyjny w Inowrocławiu oraz Biuro Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Inowrocławia.

Temat szkolenia - Stawiam na przedsiębiorczość. Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

- Na szkoleniu wskazane zostanie w jaki sposób wyszukiwać informacje, gdzie można składać wnioski, wyjaśnimy jaka dokumentacja jest niezbędna do uzyskania wsparcia - mówi kierownik mogileńskiego biura LGD Sąsiedzi Monika Jurkiewicz i dodaje: - Na szkoleniu można zdobyć praktyczną wiedzę  na temat jak uzyskać dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej na terenie powiatu inowrocławskiego. Ponadto firmom z terenu województwa kujawsko-pomorskiego zatrudniającym pracowników lub planującym zwiększenie miejsc pracy organizatorzy pokażą jak skorzystać z projektu umożliwiającego proces podnoszenia swoich kompetencji lub kompetencji swoich pracowników.

Szkolenie będzie miało miejsce w inowrocławskiej siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, ul. Aleja Niepodległości 4; II piętro sala nr 227. Rozpocznie się o 9.00 a potrwa do 14.30.

Zgłoszenia na szkolenie odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie pod nr tel.: (56) 62-15-904 lub 797-304-125.

Joanna Świetnicka, 24 IV 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.