Organizatorzy nie zapomnieli również o osobach niepełnosprawnych - informuje Monika Jurkiewicz, kierownik mogileńskiego biura stowarzyszenia LGD Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego (na zdjęciu). W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, organizatorzy proszą o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca szkolenia. fot. Joanna Świetnicka

Szkolenie ma na celu m.in. zapoznanie uczestników z zagadnieniami zmian w prawie pracy.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego z siedzibą w Mogilnie informuje o szkoleniu, które 25 kwietnia odbędzie się w Inowrocławiu. Wydarzenie skierowane jest do osób planujących założenie działalności oraz przedsiębiorców z pow. inowrocławskiego, mogileńskiego i żnińskiego. Pieczę nad organizacją wydarzenia sprawuje Lokalny Punkt Informacyjny w Inowrocławiu oraz Biuro Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Inowrocławia.

Temat szkolenia - Stawiam na przedsiębiorczość. Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

- Na szkoleniu wskazane zostanie w jaki sposób wyszukiwać informacje, gdzie można składać wnioski, wyjaśnimy jaka dokumentacja jest niezbędna do uzyskania wsparcia - mówi kierownik mogileńskiego biura LGD Sąsiedzi Monika Jurkiewicz i dodaje: - Na szkoleniu można zdobyć praktyczną wiedzę  na temat jak uzyskać dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej na terenie powiatu inowrocławskiego. Ponadto firmom z terenu województwa kujawsko-pomorskiego zatrudniającym pracowników lub planującym zwiększenie miejsc pracy organizatorzy pokażą jak skorzystać z projektu umożliwiającego proces podnoszenia swoich kompetencji lub kompetencji swoich pracowników.

Szkolenie będzie miało miejsce w inowrocławskiej siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, ul. Aleja Niepodległości 4; II piętro sala nr 227. Rozpocznie się o 9.00 a potrwa do 14.30.

Zgłoszenia na szkolenie odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie pod nr tel.: (56) 62-15-904 lub 797-304-125.

Joanna Świetnicka, 24 IV 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.