Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Mieszkańcy nie będą musieli już chodzić jezdnią, by dojść do przejścia dla pieszych   fot. Marek Holak

Na łuku drogi łączącej ulice Raj z Cieślewicza w Strzelnie, trwa budowa chodnika.

Inwestycja odbywa się na cyplu parkingu Banku Spółdzielczego, na skrzyżowaniu drogi gminnej i powiatowej. Gmina Strzelno wspólnie z Zarządem Dróg Powiatowych postanowiła o wybudowaniu w tym miejscu chodnika, gdyż mieszkańcy z osiedla Słonecznego przechodzili przesmykiem i aby dojść do przejścia dla pieszych musieli chodzić jezdnią.

Chodnik budowany jest wspólnymi siłami, gmina zabezpiecza koparko-ładowarkę, piasek i beton, natomiast wkładem powiatu jest kostka betonowa i robocizna. Przy okazji budowy chodnika, jak powiedział nam burmistrz Dariusz Chudziński, zostanie przebudowane przejście dla pieszych, które na życzenie mieszkańców będzie znajdowało się naprzeciwko Komisariatu Policji.

Magdalena Lachowicz, 7 V 2020

Kalendarz w Pałukach

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.