Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W ubiegłym tygodniu rozstawiano rusztowania przy bloku. 15 maja przekazano plac budowy.   fot. Damian Stawski

Spółdzielnia Mieszkaniowa: po wykonaniu prac przy ul. 3 Maja 8 w Mogilnie budynek będzie już w całości ocieplony.

Rozpoczynają się prace dociepleniowe na budynku przy ul. 3 Maja 8 w Mogilnie, należącym do Spółdzielni Mieszkaniowej. Docieplona będzie ściana balkonowa budynku. Prace obejmować będą wymianę izolacji przeciwwilgociowych, posadzek i obróbek blacharskich, ułożenie płytek, remont ekranów i balustrad. Ponadto dociepleniu metodą lekką mokrą zostanie elewacja budynku. Wymianie podlegać będą również parapety w oknach. Oprócz tego nastąpi wymiana okien piwnicznych i docieplenie cokołu. Na koniec zostanie wykonana opaska wzdłuż docieplanej ściany.

Przetarg na to zadanie został rozstrzygnięty już w czerwcu ubiegłego roku, prace jednak ruszają teraz ze względu na napięty grafik robót wykonawcy. W przetargu spółdzielnia zleciła przeprowadzenie remontu Przedsiębiorstwu Wielobranżowemu Warmbud z okolic Bydgoszczy. Koszt zadania to 206.940,87 zł brutto i zostanie pokryty z funduszu remontowego Spółdzielni Mieszkaniowej w Mogilnie.

Damian Stawski, 20 V 2020

Kalendarz w Pałukach

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.