Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Mogileński Dom Kultury - MY TU GRAMY

Kultura

Otwarcia konkursu dokonali przedstawiciele władz samorządowych.

W sali jeziorańskiego domu kultury, 11 listopada zebrali się mieszkańcy całej gminy, by uczestniczyć w zorganizowanym turnieju rozrywkowym Mixtura 2019.

Miłośnicy książek oraz podróży po ciekawych miejscach historyczno-turystycznych spotkali się 7 listopada w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Strzelnie na prelekcji książki Karola Soberskiego - Skarby i tajemnice okolic Gniezna.

Mogileńskie Towarzystwo Kultury wydało kalendarz zatytułowany "Mogilno w malarstwie Stanisława Tarnowieckiego".

5 listopada w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechrzu (gm. Strzelno) oraz Bibliotece Miejskiej w Strzelnie gościł publicysta, prozaik, kulturoznawca i dziennikarz, Honorowy Obywatel Mogilna Stanisław Kaszyński.

3 listopada w Domu Kultury w Strzelnie odbyły się koncert zaduszkowy.

24 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Strzelnie odbyły się warsztaty biblioteczne dla dzieci i uczniów z autyzmem uczęszczających do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Strzelnie, które przebiegały pod hasłem Ja w bibliotece.   

22 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Strzelnie odbyło się spotkanie przy kawie z Wojciechem Burdelakiem z Barcina, autorem pięciu powieści kryminalnych.

W niedzielę, 20 października w Domu Kultury w Strzelnie gościł Kabaret Trzecia Strona Medalu.

W koncercie finałowym na scenie pojawiło się około czterdziestu wykonawców, którzy wzięli udział w warsztatach.

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.