Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kultura

W niedzielę, 26 stycznia w Domu Kultury w Strzelnie odbył się koncert kolęd.

26 stycznia w Restauracji Heaven w Chabsku odbył się III Przegląd Zespołów Śpiewaczych Seniora.

25 stycznia w Wójcinie (gm. Jeziora Wielkie) odbył się karnawałowy bal przebierańców dla dzieci i dorosłych z sołectwa.

25 stycznia w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Przyjezierzu odbyła się turystyczna zabawa karnawałowa dla członków i sympatyków strzeleńskiego oddziału PTTK.

Choroby nieco przetrzebiły grono wykonawców, ale poziom występów był wysoki. Nikt nie zdecydował się zaśpiewać kolędy lub pastorałki w obcym języku.

22 stycznia w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Strzelnie odbyło się spotkanie muzyczne z cyklu Obraz i dźwięk.

17 stycznia zarząd stowarzyszenia wędkarskiego Złoty Lin zorganizował dla wszystkich członków stowarzyszenia podsumowanie pracy pierwszej kadencji zarządu.

Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego województwa kujawsko-pomorskiego wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną PAŁUKI, koordynatorem Szlaku Piastowskiego w województwie kujawsko-pomorskim, rozpoczyna działania zmierzające do oznakowania trasy Szlaku Piastowskiego przebiegającego w naszym regionie.

Na dzień 12 stycznia udało się zebrać kwotę 74.150,86 zł. Kwota ta jeszcze na dniach ulegnie zmianie. Poprzedni rekord z 2018 roku wynosił 57.437,57 zł.

Taki wynik to nowy rekord w gminie Dąbrowa. Ostatni rekord wynosił 30.053.29 zł.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.