Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kultura

W tym roku przypada 107. rocznica powstania strzeleńskiego chóru Harmonia. W związku z jubileuszem przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Dubicki zainicjował kameralne spotkanie z członkami chóru i władzami miasta, które odbyło się 15 września w sali konferencyjnej strzeleńskiego ratusza.

12 września w Domu Kultury w Strzelnie zainaugurowane zostały Europejskie Dni Dziedzictwa.

MiastoGra z Jegomościem w kapeluszu, to międzypokoleniowy, artystyczny projekt Domu Kultury w Strzelnie. Bazuje on na muzycznym potencjale mieszkańców miasta.

W ramach konkursu inicjatyw lokalnych Wybryki Kultury 2020 realizowanym przez strzeleński Dom Kultury, w sobotę 12 września w ogrodach norbertańskich na Wzgórzu św. Wojciecha w Strzelnie odbyła się impreza plenerowa Odlotowe kartoflisko.

Mnóstwo ludzi odwiedziło dzisiaj park miejski w Mogilnie, by w amfiteatrze i w strefach wokół niego uczestniczyć w hip-hopowym szaleństwie, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie Adama Musielskiego.

Dokładnie dzisiaj mija 130 lat od urodzenia Kurta Lewina.

Gmina jeziora Wielkie wzorem lat ubiegłych włączyła się w ogólnopolską akcję Narodowe czytanie. Odbyło się ono 5 września w Domu Kultury.

5 września w Strzelnie odbyła się dziewiąta edycja Narodowego czytania.

Już od 14 września wysyłane są pierwsze egzemplarze książki "Ogień to druga woda czyli Łuk Karpat".

Była także zupa przyrządzona i gotowana na wielkiej patelni przez samych dzieciaków, a poza tym jak to na Naszym Kulturalnym Podwórku - było dużo zabawy, konkursów, humoru i śpiewu.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.