Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kultura

Czwarta i ostatnia w tym roku książka, wydana przez Wydawnictwo Wulkan w piątek 4 grudnia dotarła z drukarni do Żnina i można kupić ją w księgarni internetowej naszego wydawnictwa oraz na portalu Allegro. To tomik poezji Wincentego Różańskiego (Orientacja Poetycka Hybrydy).

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Strzelnie realizuje program Wspieraj Seniora.

Pomimo wcześniejszej pozytywnej opinii Sanepidu, 3 grudnia dwa dni przed imprezą dyrektor Jan Szymański otrzymał z Sanepidu opinię negatywną.

Biblioteka Publiczna w Orchowie: prawie 2.000 egzemplarzy zaginęło bez wieści, ponad 5.000 wycofano ze zbiorów.

Dzisiaj, w środę 2 grudnia dotarła do mogileńskiego ratusza pierwsza partia książki "Droga Kurta Lewina z Mogilna na Massachusetts Institute od Technology w Bostonie".

W audycji Radia PiK z cyklu "Na szlaku" dwie rozmowy z Dominikiem Księskim, autorem książki "Ogień to druga woda czyli Łuk Karpat".

Zgodnie z decyzją rządu i w trosce o bezpieczeństwo czytelników i pracowników Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie ograniczyła swoją działalność. Mimo to cały czas udostępnia swoje zbiory miłośnikom literatury.

W tym roku, ze względów sanitarno-epidemiologicznych, tradycyjnie odbywające się w Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku Zaduszki Poetycko-Muzyczne przeniesiono do Mogilna. Wydarzenie odbyło się 6 listopada w sali widowiskowej MDK.

24 października w strzeleńskim Domu Kultury odbył się wernisaż prac malarskich strzeleńskiego artysty Sebastiana Stube pod nazwą Cykle rozmazane.

Książka "Ogień to druga woda czyli Łuk Karpat" Wydawnictwa Wulkan ze Żnina została uznana za najlepszą i zdobyła I miejsce w kategorii proza literacka o tematyce górskiej w V Międzynarodowym Konkursie "Najlepsze wydawnictwa o górach".

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.