Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Życzenia wraz z czerwona różyczką odebrali wszyscy członkowie zespołu Kujawianka. Na zdjęciu różyczkę z rąk burmistrza Ewarysta Matczaka otrzymuje Jerzy Pieśnin fot. Magdalena Lachowicz

15 czerwca w Ramach trwających Dni Strzelna, zespół śpiewaczy klubu seniora Kujawianki działający przy strzeleńskim domu kultury obchodził 45-lecie istnienia.

Z tej okazji w sali widowiskowej MGOKiR odbyło się spotkanie integracyjne członków zespołu Kujawianki z zaprzyjaźnionymi zespołami z Orchowa, Jezior Wielkich, Wylatowa i Mogilna. Każdy z zespołów zaprezentował swój muzyczny dorobek na scenie. Nie zabrakło koncertu Jubilatki oraz życzeń, które spłynęły na ręce szefowej strzeleńskiego zespołu.

Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 18 VI 2018

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.