Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Po koncercie artysta rozdał wiele autografów i bez żadnych oporów wykonywał z fanami wspólne selfie fot. Magdalena Lachowicz

W sobotę, 16 czerwca do późnych godzin wieczornych na placu targowym przy PKS w Strzelnie trwała impreza z okazji Dni Strzelna.

Gwiazdą wieczoru był Mesajah (Manuel Rengifo Diaz) z zespołem, 31-letni wokalista, producent, kompozytor i autor tekstów. Najbardziej znanymi jego utworami są Lepsza połowa i Każdego dnia. Jako support wystąpił discopolowy zespół Shine. Po koncercie artysta rozdał wiele autografów i bez żadnych oporów wykonywał z fanami wspólne selfie. Sobotnie świętowanie zakończyła zabawa taneczna z DJ Michem, czyli Michałem Burdzińskim, która trwała do północy.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 18 VI 2018

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.