Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Pracownicy Mogileńskiego Domu Kultury zawieszają wystawę na ogrodzeniu "harcówki" w Mogilnie przy ul. Kościuszki fot. Marek Holak

Mogileński Dom Kultury uczestniczy w projekcie pn. Mogilna droga do wolności.

Projekt dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2021. Patronat honorowy nad projektem pełni burmistrz Leszek Duszyński, patronat medialny Pałuki i Ziemia Mogileńska.

W piątek 6 lipca w ramach projektu w galerii na parkanie harcówki, pracownicy MDK zawiesili kilkadziesiąt plansz - fotosów, przedstawiających Mogilno, jego mieszkańców, organizacje tutaj działające na progu odzyskania niepodległości. W ramach tego samego projektu 7 lipca o 18.30 w amfiteatrze letnim parku miejskiego wystąpi zespół pieśni i tańca Strzecha z Trzemeszna w programie tańców narodowych.

Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 12 lipca.

Marek Holak, 6 VII 2018

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.