Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Członków Grupy Rekonstrukcji Historycznej Rogatywka 1918-1939, na czele której kroczył Mariusz Suliński można też było spotkać na ulicach Mogilna fot. Joanna Świetnicka

Żywa lekcja historii odbyła się 17 sierpnia na terenie Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku.

W trakcie akcji plastycznej, wykonany został Mural Niepodległościowy, odbyły się konkursy i wystawy. Atrakcję stanowił mini turniej w grę planszową oraz gry i zabawy rekreacyjne. Nie zabrakło też pokazów specjalnych oraz umundurowania, broni i pogadanki - Grupy Rekonstrukcji Historycznej Rogatywka 1918-1939. Był również poczęstunek.

Zadanie odbyło się w ramach projektu Mogilna droga do niepodległości. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objął burmistrz Leszek Duszyński, a patronat medialny tygodnik Pałuki i Ziemia Mogileńska.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 23 sierpnia.

Joanna Świetnicka, 18 VIII 2018

Promile - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.