Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Uczestnicy Narodowego Czytania i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej (na zdjęciu) wystąpili w strojach z epoki fot. Marek Holak

W Mogilnie padający deszcz przeszkodził, by czytanie odbyło się na tarasie biblioteki w pięknej scenerii jeziora mogileńskiego.

Dlatego pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej musieli 8 września przenieść czytanie Przedwiośnia w ramach akcji Narodowego Czytania do sali konferencyjnej biblioteki. Tam poszczególne fragmenty Przedwiośnia czytała młodzież z Zespołu Szkół w Mogilnie. Po każdym przeczytanym fragmencie zadawane było jedno pytanie ze znajomości Przedwiośnia. Pierwszej osobie, która prawidłowo odpowiedziała na pytanie wręczane były upominki.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 13 września.

Marek Holak, 10 IX 2018

Promile - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.