Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Koncerty w markowickim sanktuarium prowadził prof. Radosław Marzec z Akademii Muzycznej w Bydgoszczy fot. Paweł Lachowicz

14 października w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Miłości i Pokoju Pani Kujaw w Markowicach (gm. Strzelno) odbyła się piąta, ostatnia odsłona V Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej pn. Błogosławić Mnie będą wszystkie narody.

Podczas niedzielnego koncertu zebrani usłyszeli muzykę organową Bogdana Narlocha z Koszalina oraz wysłuchali koncertu chóru Alla Camera pod dyrygenturą Mateusza Iwanowskiego z Grudziądza. Zaprezentowany przez artystów repertuar był niezwykle bogaty i zróżnicowany stylistycznie zarówno w recitalu organowym, jak i w części kameralnej. W związku z obchodami Dnia Papieskiego nie zabrakło również muzyki związanej z papieżem Janem Pawłem II.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 18 października.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 14 X 2018

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.