Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zajęcia prowadziły nauczycielki Zespołu Placówek Specjalnych w Szerzawach, od prawej: Katarzyna Holak i Bogumiła Głowacka. Opiekunem seniorek była Grażyna Lewandowska (w środku) fot. Marek Holak

Do 3 grudnia można oglądać wystawę ikon, które wykonali na wspólnych warsztatach uczniowie Zespołu Placówek Specjalnych w Szerzawach i członkinie Klubu Seniora w Mogilnie.

Wernisaż wystawy odbył się we wtorek 6 listopada w holu kina Wawrzyn. Projekt Międzypokoleniowe, integracyjne warsztaty plastyczne Ikony to jedna z 7 inicjatyw lokalnych organizowanych w ramach realizowanego przez Mogileński Dom Kultury projektu Dom Kultury+ Inicjuj z MDK. Zadanie dofinansowane jest ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2018.

Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 8 listopada.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Marek Holak, 7 XI 2018

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.