Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zebrani usłyszeli kolędy i pastorałki w wykonaniu społeczności szkoły podstawowej w Jeziorach Wielkich fot. Paweł Lachowicz

4 stycznia w kościele pw. św. Michała Archanioła w Siedlimowie (gm. Jeziora Wielkie) odbył się koncert kolęd i pastorałek w nowych, niezwykłych aranżacjach, w zapierającej dech oprawie muzycznej i świetlnej.

Piękne utwory zaprezentowane były w aranżacjach własnych Emiliusza Chojnackiego (fortepian) i Krzysztofa Laskowskiego (gitara) przez dzieci i młodzież jeziorańskiej podstawówki i absolwentkę szkoły. Świąteczną atmosferę koncertu potęgowały niezwykłe efekty świetlne przygotowane przez Michała Burdzińskiego i Emiliusza Chojnackiego. Wydarzenie prowadziły Martyna Lewandowska i Ewa Kubiak, które przedstawiały historię i pochodzenie prezentowanych utworów. Publiczność nagrodziła występujących głośnymi owacjami, które wymusiły na młodych artystach wykonanie na bis pastorałki Od serca do ucha. Za piękny koncert wykonawcy nagrodzeni zostali przez sołtysa Siedlimowa Daniela Barczaka paczką pełną słodkości.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 7 I 2019

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.