Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Górale z Zakopanego zagrali koncert przy żłóbku, u stóp zabytkowego "Czarnego Ołtarza" w bazylice fot. Magdalena Lachowicz

6 stycznia w Niedzielę Objawienia Pańskiego w strzeleńskiej bazylice gościła Kapela Góralska Zospa z Zakopanego.

Najpierw uświetniła swoją grą wieczorną mszę św., a po niej odbył się koncert kolęd w ich wykonaniu. Charyzmatyczna wokalistka szybko nawiązała kontakt z publicznością, a podczas koncertu zachęcała do wspólnego śpiewu, zapraszając na scenę wybrane osoby. Jako pierwszy z zespołem zaśpiewał wskazany przez artystkę starosta mogileński Bartosz Nowacki, drugim był wikariusz strzeleńskiej parafii ks. Marcin Korybalski. Ponadto do wspólnego śpiewu wokalistka zachęcała wszystkich zgromadzonych w bazylice. Koncert zakończył się owacjami na stojąco, a na bis zespół zagrał utwór na góralską nutę pt. Górale, Górale. 

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 8 I 2019

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.