Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Za ciekawą, pełna humoru prelekcję Pawłowi Gębali podziękowały dyrektor strzeleńskiej biblioteki Zofia Nowak-Paczkowska i z ramienia Zarządu PTTK Urszula Słowińska fot. Paweł Lachowicz

24 stycznia w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Strzelnie odbyło się spotkanie przy kawie połączone z prelekcją pt. Przygody z teatrem i kabaretem.

Gościem spotkania był dyrektor strzeleńskiego domu kultury Paweł Gębala, który opowiedział licznie zgromadzonym słuchaczom swoją przygodę z kabaretem Na wynos, o początkach jego powstania, osobach, które kabaret współtworzyły i tworzą obecnie. Opowiedział tez swoją przygodę z poznańskim Teatrem PAPA. Paweł Gębala mieszka w Żabienku (gm. Mogilno). Zanim został dyrektorem strzeleńskiego domu kultury pracownikiem Mogileńskiego Domu Kultury w Mogilnie. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Międzynarodowego Szkolenia dla Operatorów Kultury zdobywając dyplom z tytułem Konsultant ds. planowania strategii rozwoju lokalnego dla instytucji kultury, aktor w Teatrze PAPA w Poznaniu, z którym grał między innymi na Międzynarodowym Festiwalu Pantomimy w Dreźnie oraz Kabarecie Na Wynos, z którym zdobył ponad 20 nagród i wyróżnień na ogólnopolskich turniejach i przeglądach kabaretowych.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 28 I 2019

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.