Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na zakończenie koncertu wszystkie chóry zaśpiewały razem utwór skomponowany specjalnie na niedzielny koncert i dedykowały go proboszczowi ks. Jackowi Dzielowi fot. Paweł Lachowicz

27 stycznia w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Miłości i Pokoju Pani Kujaw w Markowicach (gm. Strzelno) zabrzmiały kolędy i pieśni radosnego okresu Bożego Narodzenia.

Koncert odbył się w ramach projektu Drogi z Betlejem, który połączył w sobie śpiew i słowo Wschodu i Zachodu. Zebrani na koncercie usłyszeli chór Chorus Mariae Reginae z Markowic, Bydgoski Chór Ewangelicki Pro Domini oraz Męski Kameralny Zespół Śpiewu Cerkiewnego Partes z Poznania. Śpiewy tradycji katolickiej, protestanckiej i prawosławnej przeplatane były recytacją starochrześcijańskich kanonów w wykonaniu Witolda Szulca, aktora teatralnego, musicalowego, filmowego.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 28 I 2019

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.