Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Za prelekcję autorowi Povideł Marcinowi Rogalskiemu podziękowała dyrektor biblioteki Zofia Nowak-Paczkowska fot. Paweł Lachowicz

Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Strzelnie, 31 stycznia za sprawą zorganizowanego wieczoru poetyckiego zamieniła się w nastrojową kawiarenkę.

Spotkanie poświęcone było projektowi Povidła autorstwa mieszkańca Kołodziejewa (gm. Janikowo) Marcina Rogalskiego. Dlatego nikogo nie zdziwiło, że podczas spotkania mógł do woli kosztować pysznych powideł. Povidła, to nietypowy przekaz poezji przekazywanej za pomocą różnego rodzaju nośników, w tym komputera, DVD, CD, czy taśmy magnetofonowej. Sam autor o swoim tomiku mówi, że Povidła, to poematy ze słowa, dźwięku i obrazów video. Te wymienione składniki, umiejętnie dobrane, tworzą ciekawy przepis na udany wieczór poetycki. Organizatorem prelekcji był Zarząd strzeleńskiego oddziału PTTK z prezesem Zbigniewem Domańskim i strzeleńska biblioteka z dyrektorem Zofią Nowak-Paczkowską i Wiesławem Woźnicą.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 4 II 2019

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.