Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały Marzena Mikołajczyk i Magdalena Parada z sekcji kulturalno-artystycznej działającej w strzeleńskim MOW oraz dyrektor placówki Agnieszka Piotrowicz fot. Magdalena Lachowicz

14 lutego w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Strzelnie  odbyło się wręczenie nagród w zakończonej XVII edycji gminnego konkursu plastyczno-profilaktycznego pn. Kartka od świetego Walentego.

Konkurs zorganizowany przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. św. Jana Bosko w Strzelnie skierowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Strzelno. Na konkurs wpłynęły 110 prac autorstwa uczniów szkół podstawowych z Markowic, Stodół, Ciechrza, Wronowych i Strzelna. Były także prace gimnazjalistów ze strzeleńskiego Zespołu Szkół oraz dzieci i młodzieży ze Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej i Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego ze Strzelna. Wszyscy uczestnicy nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami, które własnoręcznie wykonał Krzysztof Zebel, natomiast osoby wyróżnione oraz laureaci konkursu otrzymali nagrody.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 21 lutego. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 15 II 2019

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.