Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wicestarosta Marian Mikołajczak obdarował każdą z obecnych na spotkaniu kobiet wiosennym tulipanem fot. Magdalena Lachowicz

7 marca w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Strzelnie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

Prelekcję pt. Famme fatale – kobieta fatalna oraz jej literackie, kulturowe i historyczne przykłady wzbogaconą prezentacją multimedialną przedstawił historyk, wicestarosta mogileński Marian Mikołajczak. Po prelekcji na zebranych czekała niespodzianka. Uczeń z gimnazjum przy ZS w Strzelnie zaprezentował  skecz Góral na zakupach. Na zakończenie odbył się koncert na żywo przebojów polskiej muzyki rozrywkowej. Podczas czwartkowego spotkania nie zabrakło też słodkich wypieków, kawy, życzeń od prezesa PTTK Zbigniewa Domańskiego i tulipana dla każdej z pań, które wręczał Marian Mikołajczak.

Organizatorem spotkania był Zarząd PTTK w Strzelnie wraz ze strzeleńską biblioteką.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 11 III 2019

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.