Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na kilku przygotowanych stołach uczestnicy warsztatów tworzyli ozdoby wielkanocne i wiosenne, palmy i kolorowe kwiatki z bibuły fot. Magdalena Lachowicz

30 marca w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Strzelnie odbyły się rodzinne warsztaty aktywizacyjne tworzenia ozdób wielkanocnych dla chętnych mieszkańców z gmin Strzelno, Jeziora Wielkie, Mogilno i Dąbrowa.

W warsztatach mogły uczestniczyć całe rodziny od dzieci, po seniorów. W sumie z zaproszenia skorzystało ok. 25 osób dorosłych, z których znaczna część przybyła z dziećmi, czy wnukami. Na kilku przygotowanych stołach uczestnicy warsztatów tworzyli ozdoby wielkanocne i wiosenne, palmy i kolorowe kwiatki z bibuły. Przygotowane było też stanowisko, przy którym twórczyni ludowa Grażyna Kasza ze Strzelna prowadziła warsztaty zdobienia jaj woskiem.

Organizatorem warsztatów było Stowarzyszenie LGD Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego we współpracy z MGOKiR w Strzelnie. Celem warsztatów, jak powiedziała nam kierownik biura LGD Olga Twarużek, był  wzrost poziomu aktywizacji społeczności lokalnej, budowanie pozytywnego wizerunku LGD i LSR wśród lokalnej społeczności, integracja społeczna, podniesienie motywacji do działania i współpracy w grupie oraz rozwijanie twórczego myślenia i wyobraźni i sprzyjanie budowaniu więzi rodzinnych. 

Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 1 IV 2019

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.