Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Gość Mogileńskiego Towarzystwa Kultury i biblioteki opowiadał m.in. o Laosie - jednym z krajów, które odwiedził w czasie swojej czteromiesięcznej podróży po Indochinach fot. Joanna Świetnicka

Włóczęga po Indochinach to temat spotkania autorskiego z Piotrem Wnukiem, które w poniedziałkowe popołudnie 8 kwietnia zorganizowane zostało w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mogilnie.

Piotr Wnuk przemierzył Indochiny autostopem. Lwią częścią jego bisko czteromiesięcznej wyprawy był Laos. Piotr Wnuk to pasjonat podróży w stylu wagabundy, przemierzający świat autostopem, lokalnym transportem, motorem, rowerem i na piechotę. Do tej pory odwiedził 40 krajów, m.in. Laos, Birmę, Kambodżę, Wietnam, Tajlandię, Japonię, Iran, Liban, Maroko, Nową Zelandię, Norwegię, Bałkany. Uwielbia schodzić z utartych szlaków i szuka miejsc niekomercyjnych aby poznać kulturę odwiedzanego kraju oraz ludzi i ich prawdziwe życie, na co dzień.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 9 IV 2019

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.