Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wokalne występy oceniała komisja konkursowa muzyków w składzie Waldemar Krystkowiak, Arkadiusz Kubiak i Jan Tomaszewski fot. Magdalena Lachowicz

14 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich odbył się XXII Gminny Festiwal Pieśni i Piosenki Religijnej imieniem ks. Władysława Matuszczaka.

Do tegorocznego konkursu, który otworzył dyrektor GOKiR Krzysztof Zwoliński stanęło w sumie 19 wykonawców, którzy reprezentowali SP w Jeziorach Wielkich i SP w Wójcinie. Konkurs podzielony był na dwie kategorie wiekowe klas I-III i IV-VI szkół podstawowych. Zwycięzcy z rąk komisji konkursowej otrzymali nagrody ufundowane przez GOKiR w Jeziorach Wielkich.

Podczas festiwalu trwał kiermasz ozdób wielkanocnych wykonanych przez uczestników kółka plastycznego działającego przy GOKiR.

Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 15 IV 2019

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.