Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Podczas pikniku odbyły się występy artystyczne fot. Magdalena Lachowicz

25 maja w Strzelnie odbył się piknik rodzinny Jestem Polakiem, więc jestem Europejczykiem. 

W bogatym programie nie zabrakło  Parady Schumana – przemarszu ulicami miasta i happeningu na rynku. Przy hali sportowej przygotowane były stoiska europejskie z prezentacją państw UE, odbyło się uroczyste przyjęcie obietnicy zuchowej, debata Jestem Polakiem, więc jestem Europejczykiem, zawody sportowe Pluszowy Miś, animacje dla dzieci i dorosłych, konkursy, zabawy, dmuchany plac zabaw, ciepły i słodki poczęstunek. W między czasie odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy Dookoła Jeziora Łąkie.
Organizatorem pikniku było Stowarzyszenie LGD Sąsiedzi Wokół Szlaku Piastowskiego przy współpracy gminy Strzelno, Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi, MGOKiR oraz PTTK. Projekt finansowany jest z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju  Obszarów Wiejskich Europa Inwestująca w obszary Wiejskie ze środków  UE w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014 – 2020.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 27 V 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.