Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Puchar z rąk Wiesława Woźnicy odbiera zwyciężczyni sobotniej szarady Elżbieta Hartwich z Mogilna fot. Magdalena Lachowicz

W sobotę, 25 maja Klub Miłośników Rozrywek Umysłowych „Atena”  wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Strzelnie  zorganizowali Jubileuszowy 100. Otwarty Turniej Szaradziarski Dwudziestolecie Klubu Atena – Strzelno 2019.

Punktualnie o godzinie 12.00 prezes Ateny Andrzej Lipiński powitał wszystkich zebranych i zapoznał z dwoma zestawami zadań szaradziarskich. Następnie 9 przybyłych zawodników rozpoczęło rozwiązywanie niełatwych zadań. Na każdy zestaw przeznaczone było 60 minut. Szaradziści mieli do rozwiązania m.in. Jolkę, magiczne okręgi, Sudoku, magiczny kwadrat, dwuliterówkę, skrótkę, krzyżówkę z hasłem, skrótkę z metagramem, mini Jolkę anagramową. W związku z tym, że był to jubileuszowy turniej wpisujący się w 20 – lecie istnienia Ateny, organizatorzy przygotowali w każdym zestawie pytania dotyczące Strzelna i okolic Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Zarząd Ateny, które wręczali Wiesław Woźnica i Andrzej Lipiński.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 27 V 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.