Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail


Nagrodę i statuetkę odbiera zdobywca Grand Prix festiwalu Krzysztof Olejnik fot. Magdalena Lachowicz

25 maja w świetlicy wiejskiej we Wronowych (gm. Strzelno) odbył się Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej pn. Rośniemy dla śpiewu

W tym roku była to już dwunasta jego edycja. Konkurs adresowany był dla dzieci z przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Strzelno. Do konkursu stanęło 34 uczestników, którzy reprezentowali przedszkola i Oddziały Przedszkolne oraz Szkoły Podstawowe ze Strzelna, Markowic, Ciechrza i Wronowych oraz MGOKiR w Strzelnie.
Wszyscy uczestnicy z rąk dyrektor szkoły Edyty Modrzejewskiej, Renaty Lessnau i komisji konkursowej otrzymali dyplomy, natomiast wszyscy z miejscami na podium otrzymali także nagrody rzeczowe. Nagrodą za zdobycie Grand Prix przeglądu piosenki była specjalna statuetka i zestaw karaoke, natomiast nagrodą publiczności była pluszowa maskotka.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 27 V 2019

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.