Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail


Wieczór uwielbienia prowadziła Wspólnota Guadalupe z Lublina fot. Paweł Lachowicz

25 maja parafia pw. św. Rocha w Rzadkwinie (gm. Strzelno) gościła Wspólnotę Guadalupe z Lublina.

Artyści przyjechali na  zaproszenie proboszcza ks. Mariusza Granicznego. Modlitewne czuwanie poprzedziła msza święta koncelebrowana przez ks. Łukasza Sidora, który przybył wraz ze wspólnotą oraz ks. proboszcza Mariusza Granicznego. Już podczas eucharystii wierni mogli słuchać muzyki i śpiewu w wykonaniu gości. Główny punkt wieczoru, czyli modlitewne Uwielbienie z Maryją rozpoczęło się po zakończeniu mszy. Zanim rozpoczął się główny koncert liderka wspólnoty Agnieszka Beszła opowiedziała ciekawą historię powstania wspólnoty. Następnie stojąca blisko głównego ołtarza grupa muzyków rozpoczęła występ. W tle rozbrzmiewały instrumenty klawiszowe, gitary i skrzypce. Za piękny wieczór ks. proboszcz Mariusz Graniczny na ręce Agnieszki Beszłej wręczył bukiet kwiatów.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 28 V 2019

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.