Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail


Po występach wszyscy chętni bawili się na wspólnej biesiadzie  fot. Paweł Lachowicz

8 czerwca Jeziora Wielkie stały się po raz ósmy stolicą twórczości artystycznej klubów seniora działających przy ośrodkach kultury w województwie kujawsko-pomorskim i w gminach województwa wielkopolskiego.

Na zaproszenie dyrektora jeziorańskiego GOKiR Krzysztofa Zwolińskiego podczas VIII Przeglądu Zespołów Klubu Seniora Rozśpiewane kluby seniora swój repertuar zaprezentowało 17 zespołów z Mogilna, Lisewa, Wylatowa, Szyszyńskich Holendrów, Wilczyna, Strzelna, Kramska, Jezior Wielkich, Rogowa, Witkowa, Kleszczewa, Ślesina, Sompolna, Rojewa i Kleczewa. W ramach podziękowania za występ na ręce kierowników lub reprezentantów zespołów dyrektor Krzysztof Zwoliński wręczył pamiątkowe statuetki i podziękowania. Następnie wszyscy chętni bawili się na wspólnej biesiadzie.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 13 czerwca.

Paweł Lachowicz, 9 VI 2019

Promile - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.