Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Mogileński Dom Kultury - MY TU GRAMY
Publiczność z entuzjazmem przyjęła występy zaproszonych artystów fot. Paweł Lachowicz

20 czerwca w sala widowiskowa strzeleńskiego domu kultury zamieniła się w arenę hip-hopu i rapu.

Wieczorem rozpoczął się koncert charytatywny Wrzuć piątaka na zwierzaka. Koncert zainaugurował tegoroczne Norbertańskie Dni Strzelna. Dla wszystkich chętnych, którzy tego wieczora przybyli do domu kultury wystąpili artyści związani ze Strzelnem i nie tylko. Wśród nich: zespół wokalno-taneczny Rockin` Style Crew, Majki&Kensee, KonradW, Huku, Żaba, Kret&Musiel oraz  Polska Wersja z Warszawy. Dobrą atmosferę za gramofonami zapewnił Dj WJS z Poznania. Podczas koncertu zbierane były do puszek drobne datki na pomoc zwierzętom, każdy chętny mógł też uczestniczyć w pokazie wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej psa. 

Organizatorami Norbertańskich Dni Strzelna byli: parafia pw. św. Trójcy z proboszczem Ottonem Szymków, Urząd Miejski z burmistrzem Dariuszem Chudzińskim, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji z dyrektorem Pawłem Gębalą, Muzeum - Romański Ośrodek Kultury im. Ottona i Bolesława z kustoszem Damianem Rybakiem.

Patronat prasowy sprawował Tygodnik Pałuki i Ziemia Mogileńska.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 21 VI 2019

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.