Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Jedną z atrakcji były przejażdżki kucykiem fot. Magdalena Lachowicz

13 lipca na terenie parafii pw. św. Rocha w Rzadkwinie (gm. Strzelno) odbył się integracyjny piąty już piknik parafialny, który obejmował parafie w Rzadkwinie i Strzelcach (gm. Mogilno).

Głównym organizatorem i pomysłodawcą tego typu imprezy był proboszcz parafii w Rzadkwinie i Strzelcach ks. Mariusz Graniczny. Wzorem poprzednich edycji w przygotowanie pikniku zaangażowali się parafianie zarówno z Rzadkwina, jak i Strzelec oraz mieszkańcy Ołdrzychowa. W tym roku dołączyli też członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Sołectwa Góry. Podczas pikniku odbyło się mnóstwo atrakcji sportowo – rekreacyjnych, przejażdżki zabytkowym jeepem, kucykiem oraz quadami. Nie zabrakło barwnego malowania twarzy oraz pokazu udzielania pierwszej pomocy. Niebywałą atrakcją był przygotowany dla dzieci festiwal kolorów. Uczestnicy pikniku obrzucali się kolorowymi proszkami holi ze swoimi znajomymi. Spalone podczas zabawy kalorie wszyscy uzupełniali przy grillu, gdzie piekły się kiełbaski i ziemniaczki, wyśmienitych letnich surówkach oraz słodkich wypiekach.

Więcej zdjęć w naszej galerii

Magdalena Lachowicz, 15 VII 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.