Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

- Każdy, kto przybył na biesiadę mógł skosztować pysznych, domowych wypieków i napić się aromatycznej kawy fot. Magdalena Lachowicz

13 lipca strzeleński Oddział PTTK wraz z Fundacją na rzecz Rozwoju Wymysłowic w ramach współpracy z organizacjami działającymi na terenie gminy na placu przy świetlicy wiejskiej w Wymysłowicach (gm. Strzelno) zorganizowali integracyjną biesiadę turystyczną.

Uczestniczyli w niej członkowie i sympatycy strzeleńskiego PTTK, mieszkańcy Wymysłowic oraz sołtysi i rady sołeckie ze wszystkich sołectw z terenu gminy Strzelno. Gościnnie uczestniczyła też delegacja mieszkanek Domu Pomocy Społecznej w Siemionkach (gm. Jeziora Wielkie) z opiekunami. Każdy, kto przybył na biesiadę mógł skosztować pysznych, domowych wypieków, napić się kawy oraz zajadać przysmaki z grilla, w tym kiełbaski i kaszankę. Przednia zabawa z tańcami w rytm muzyki granej na żywo przez zespół muzyczny Duet trwała do późnych godzin nocnych.

Więcej zdjęć w naszej galerii

Magdalena Lachowicz, 15 VII 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.