Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Oferujemy usługi maszynami budowlanymi
Na strzeleńskim rynku powstawały amulety mające odstraszać złe sny fot. Marek Matusiak

14 września w Strzelnie odbyła się kolejna odsłona inicjatyw lokalnych w ramach programu Dom Kultury+.

Tego dnia strzeleński rynek zamienił się w miejsce kreatywnych działań mieszkańców. Grupa nieformalna w składzie: Barbara Narbut, Joanna Pawlińska, Katarzyna Kościelska realizując projekt Karuzela Zdarzeń wykonywały wraz z chętnymi mieszkańcami Łapacze snów. Były to amulety, które mają chronić, odstraszać złe sny. Wykonywane były ze splotu sznurków, obręczy metalowych lub drewnianych ze zwisającymi soplami wykonanymi ze sznurków, bibułek, wstążek, piórek, korali. Wykorzystując wszelakie materiały animatorki motywowały społeczność strzeleńską i nie tylko do zmiany nastawienia do życia, na otworzenie się na wszelkie działania w mieście. Łapacze miały stać się symbolem łapania złej energii.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 17 IX 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.