Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wielkim zainteresowaniem cieszyła się figura stalowa wykonana z odpadów złomowych przez Dariusza Lewandowskiego fot. Magdalena Lachowicz

29 września w Strzelnie odbyła się kolejna odsłona inicjatyw lokalnych w ramach programu Dom Kultury+.

Tego dnia w Dom Kultury odbyło się spotkanie zamienił się w miejsce kreatywnych działań mieszkańców. Grupa nieformalna w składzie: Barbara Narbut, Joanna Pawlińska, Katarzyna Kościelska realizując projekt Karuzela Zdarzeń zaprosiły mieszkańców na warsztaty Instalacje przestrzenne. Katarzyna Kościelska pokazała jak można z rzeczy niepotrzebnych stworzyć coś nowego. Stworzone podczas warsztatów dzieła pozostaną w Domu Kultury, by przedłużyć wspomnienie po tym wydarzeniu. Dodatkową atrakcją był pokaz wykonaną figurę stalową z odpadów złomowych przez Dariusza Lewandowskiego.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 30 IX 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.