Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Reklama w kalendarzu
Spotkanie z Natalią Budzyńską w murach zabytkowego Prokopa prowadził Rafał Budny  fot. Paweł Lachowicz

Jednym z projektów, który w ramach programu Dom Kultury + był realizowany w Strzelnie to projekt Kolektywne działania przyszłością nie tylko kultury: Czytaj na zdrowie!

W ramach projektu organizowane były na terenie miasta spotkania autorów książek z czytelnikami w niekonwencjonalnych miejscach. Pierwsze z cyklu trzech spotkań odbyło  się 21 września w Centrum Terapii Animus Magdaleny Budkiewicz. Było to spotkanie autorskie z Ariadną Piepiórką i jej książką  Horologium, czyli dom niezwykłych zegarów. 

Drugie spotkanie w ramach projektu odbyło się 5 października w sklepie odzieżowym American Dream. Było to spotkanie Anitą Scharmach i jej książką Miłość na gigancie.

Ostatnie spotkanie z cyklu odbyło się 6 października w zabytkowej Rotundzie św. Prokopa na Wzgórzu św. Wojciecha. Było to spotkanie z Natalią Budzyńską i jej książką Dzieci nie płakały. Historia mojego wuja Alfreda Trzebinskiego, lekarza SS. Spotkanie uświetnił śpiewem i grą na gitarze jej mąż Tomasz Budzyński. Projekt wymyślony został i realizowany był przez Grupę Na Poczekaniu w składzie: Katarzyna Tuszyńska-Jąkalska, Jagoda Woźniak, Sławomir Tarczewski i Rafał Budny.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 7 X 2019

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.