Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Oferujemy usługi maszynami budowlanymi
Rzut wielką kostką był dla najmłodszych nie lada wysiłkiem fot. Magdalena Lachowicz

Strzeleński Dom Kultury w niedzielne  popołudnie, 6 października zmienił się w miejsce, gdzie można było rodzinnie spędzić wolny czas.

Tego dnia odbyło się ostatnie z cyklu trzech spotkań realizowanych w ramach projektu Karuzela Zdarzeń, które przebiegało pn. Gra planszowa 3D. Plansza była rozłożona w głównej sali domu kultury. Na planszy znajdowały się olbrzymie pionki wykonane z ekologicznych materiałów, które miały przyporządkowane grupy osób, podzielone na początku spotkania. Emocje przy rzucie ogromną kostką wykonaną z kartonu były zapewnione, gdyż nie wiadomo było na jakie pole trafią zawodnicy, a zadania, które czekały do wykonania  na zawodników  były bardzo ciekawe. Zabawa miała być powrotem do starych czasów, gdzie rodziny bawiły się planszówkami. Było smacznie i kolorowo.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 7 X 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.