Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Oferujemy usługi maszynami budowlanymi
Dyrektor strzeleńskiego Domu Kultury Paweł Gębala zapowiada występ zespołu wokalno – instrumentalnego Lux Vera fot. Magdalena Lachowicz

3 listopada w Domu Kultury w Strzelnie odbyły się koncert zaduszkowy.

Oprawę muzyczną zapewnił zespół Lux Vera ze Strzelna, laureat Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Złota Tarka w Iławie – zespół Dixie Team z Mogilna oraz sekstet ze strzeleńskiego Domu Kultury. Podczas koncertu zaprezentowali się także recytatorzy poezji, seniorki uczęszczające na zajęcia teatralne w Domu Kultury.  Wieczór muzyczny poświęcony był wszystkim, których z nami już nie ma. Uczestnicy wspominali ich w piosenkach, utworach instrumentalnych oraz poezji.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 7 listopada. Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 4 XI 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.