Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wyślij zdjęcie dziecka
Stanisław Kaszyński podczas spotkań w Ciechrzu i Strzelnie opowiadał o dziennikarskiej pracy na pokładzie prezydenckiego samolotu fot. Paweł Lachowicz

5 listopada w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechrzu (gm. Strzelno) oraz Bibliotece Miejskiej w Strzelnie gościł publicysta, prozaik, kulturoznawca i dziennikarz, Honorowy Obywatel Mogilna Stanisław Kaszyński.

Wtorkowe spotkania miały charakter prezentacji działalności dziennikarskiej, a w szczególności okresu jego pracy w grupie dziennikarskiej relacjonującej zagraniczne podróże prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego na pokładzie samolotu prezydenckiego TU-154M. Uczestnicy prelekcji mieli okazję zobaczyć na przygotowanej prezentacji multimedialnej pamiątki z podróży z byłym prezydentem i jego małżonką. Były to zdjęcia z podróży, identyfikatory prasowe oraz programy wizyt w Chile, Brazylii, Kolumbii i Peru oraz Łotwy i Estonii. Nie zabrakło też kilku słów o wydanych przez pana Stanisława publikacjach.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 7 listopada, a film w zakłade Filmy.

Paweł Lachowicz, 6 XI 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.