Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na nowy rekord w ilości zebranych pieniędzy w gminie Dąbrowa składała się m.in. praca 30 wolontariuszy. fot. Damian Stawski

Taki wynik to nowy rekord w gminie Dąbrowa. Ostatni rekord wynosił 30.053.29 zł.

12 stycznia w hali sportowej w Dąbrowie odbył się finał WOŚP w gminie Dąbrowa. Tam mieścił się też sztab Młodych Dębów przeliczający pieniądze. Stowarzyszenie Młode Dęby jest też głównym organizatorem tej imprezy.
Na przybyłych mieszkańców tego dnia czekało wiele atrakcji m.in. licytacje gadżetów, zabawy sportowe, malowanie twarzy dla dzieci czy plecenie warkoczyków, także dmuchana zdjeżdżalnia, był także pokaz motocykli, w pokazie zaprezentowały się również dzieci uczestniczące w zajęcia Szkoły Walki Raion, odbył się też pokaz tresury i posłuszeństwa psów z Ośrodka Szkoleniowego i Hotelu dla Psów w Szczepanowie. W pokazie ratownictwa medycznego prezentowali się strażacy z OSP w Dąbrowie. Warto też wspomnieć, że w części artystycznej wystąpiły dzieci z NSDP w Parlinie (odegrały jasełka), a wolontariusze zaprezentowali swoje umiejętności wokalne. Całość imprezy została zwieńczona Światełkiem do nieba.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 16 stycznia.

Damian Stawski, 13 I 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.