Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie zachęca czytelników do kontaktu mailowego lub elektronicznego.

Miejska Biblioteka Publiczna oraz jej filie w Gębicach i Wylatowie zostały zamknięte dla czytelników. Nie można wypożyczać ani oddawać książek i czasopism, nie można także realizować zamówień z katalogu on-line.
Wszystko w związku z sytuacją związaną z zagrożeniem wirusem COVID-19 (koronawirus).
Dyrektor mogileńskiej książnicy Maria Kotlińska zapewnia, że placówka nie będzie pobierała opłat za spowodowane epidemią przetrzymanie książek.
- Ewentualne upomnienia wysyła automat. W czasie trwania ograniczeń prosimy je ignorować - tłumaczy pani dyrektor i dodaje:
Jak informuje pani dyrektor, w czasie gdy biblioteka pozostaje zamknięta dla czytelników trwają zakupy książek oraz porządkowanie i melioracja zbiorów. Powstają ponadto projekty nowych adresowanych do czytelników wydarzeń.
Warto wspomnieć, że kody do platformy dostępu do ebooków IBUK Libra biblioteka udostępnia mailowo lub telefonicznie bez ograniczeń.
- Kody dostępu do platformy Legimi na marzec zostały wyczerpane. Od 30 marca będziemy udostępniać kody kwietniowe - mówi dyrektor biblioteki Maria Kotlińska.

Joanna Świetnicka, 20 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.