Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wyślij zdjęcie dziecka
fot. Marek Holak

"Pozycję obowiązkową" w mogileńskim parku ze względu na przepisy koronawirusowe obejrzy tylko 50 widzów. Przez cały seans będą musieli mieć założone maseczki i nie wolno im będzie nawet na moment opuścić swego miejsca.

Po ponad 2 miesiącach przerwy, kinomani mogileńscy będą mogli w końcu obejrzeć film na dużym ekranie. Nie będzie to jednak seans w kinie Wawrzyn, gdyż kina nie zostały jeszcze odmrożone przez rząd. Można jednak pokazywać filmy w kinach plenerowych.

W najbliższą sobotę, 23 maja taki seans zostanie zorganizowany przez Mogileński Dom Kultury w amfiteatrze letnim w parku miejskim w Mogilnie. O 21.00 widzowie będą mogli obejrzeć film "Pozycja obowiązkowa" w reżyserii Billa Holdermana z rolami takich gwiazd kina, jak Jane Fonda i Diane Keaton.

Ze względu na przepisy koronawirusowe, w amfiteatrze film będzie mogło obejrzeć tylko 50 osób. Nikt więcej do amfiteatru nie zostanie wpuszczony. Dyrektor MDK Jan Szymański przypomina, że wszyscy będą musieli mieć obowiązkowo założone maseczki podczas całego seansu. Nie wolno także będzie w czasie projekcji filmu nigdzie wychodzić i opuszczać swego miejsca.

Bilety w cenie 10 zł można nabywać tylko przez system ekobilet na stronie Mogileńskiego Domu Kultury.

Marek Holak, 19 V 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.