Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Plakat autorstwa Przemysława Harędzkiego   fot. Marek Holak

Po każdym seansie przeprowadzana będzie wentylacja sali, czyszczone będą oparcia, dezynfekowane wejścia i wyjścia oraz toalety.

W najbliższą sobotę, 6 czerwca Mogileński Dom Kultury wznawia działalność kina Wawrzyn. W seansach będzie mogło uczestniczyć do 50% widzów, czyli może być zajęte co drugie miejsce w sali kinowej. W kinie obowiązują maseczki. Po każdym seansie przeprowadzana będzie wentylacja sali, czyszczone będą oparcia, dezynfekowane wejścia i wyjścia oraz toalety.

Dyrektor MDK Jan Szymański zachowuje dotychczasowe ceny biletów, pomimo wzrostu kosztów, związanych chociażby z zaleceniami antykoronawirusowymi. O 3 miesiące przedłużona jest także ważność zakupionych wcześniej karnetów. Dyrektor Szymański prosi także, by dokonywać zakupów biletów, albo przez system Ekobilet, albo w kasie ale bezgotówkowo przy użyciu karty.

PIERWSZE SEANSE

* 6-17 czerwca, 14.00, 17.00, familjny amerykański film animowany Naprzód, od 6 lat;

* 6-17 czerwca, 19.30, polsko - łotewski film Swingersi, od 15 lat.

* 18 czerwca powraca Mogileńska Akademia Filmowa.

* 19-25 czerwca, 17.00, niemiecko - luksemburski film Bayala i ostatni smok, b.o.;

* 19-25 czerwca, 19.30, polski film Sala samobójców. Hejter, od 15 lat.

Marek Holak, 2 VI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.