Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Hip-hopowi tancerze zadziwiali publiczność swymi ekwilibrystycznymi umiejętnościami   fot. Marek Holak

Mnóstwo ludzi odwiedziło dzisiaj park miejski w Mogilnie, by w amfiteatrze i w strefach wokół niego uczestniczyć w hip-hopowym szaleństwie, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie Adama Musielskiego.

Bardzo udana impreza odbyła się dzisiaj 13 września, od 15.00 w letnim amfiteatrze oraz na terenach parkowych wokół niego. Imprezę charytatywną Hip-Hop Jam dla Adama zorganizowało Stowarzyszenie Eskremalni, Mogileński Dom Kultury i Mogileńskie Porozumienie Społeczne. Dochód zostanie przeznaczony na leczenie 30-letniego Adama Musielskiego, u którego lekarze zdiagnozowali złośliwy nowotwór mózgu - glejak II stopnia. 14 września czeka go operacja, a potem kosztowne leczenie i rehabilitacja.

Teren imprezy został podzielony na trzy strefy. Były to: Strefa koncertowa i występy takich wykonawców - Emce, C-zet, Dolun czy Musiel/N.P. MC Kret/Fifi; Strefa graffiti jam i bboys show poprowadzona przez ReneOne, gościem specjalnym była Paka Art Studio oraz Strefa dla dzieci - wiele atrakcji, w tym zabawy z Akcją Animacja.
Odbywały się licytacje przedmiotów i usług zafundowanych przez sponsorów.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Marek Holak, 13 IX 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.