Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Mali uczestnicy warsztatów wykonywali glicerynowe mydełka o różnych kształtach fot. Paweł Lachowicz

Warsztaty mydlarskie i pogadanka jak mądrze kochać - tak 11 października mogli spędzić czas najmłodsi mieszkańcy gminy Strzelno.

W ramach konkursu inicjatyw lokalnych Wybryki Kultury 2020 realizowanym przez strzeleński Dom Kultury, Jarosław Gębala realizuje projekt Klub Malucha Widzi Misie. Projekt skierowany jest do najmłodszych mieszkańców z terenu gminy Strzelno, zaplanowane są m.in. zajęcia na basenie, tematyczne warsztaty, czy wizyta w stadninie koni.
Podczas czwartego spotkania klubu, 11 października uczestnicy spotkali się w strzeleńskim Domu Kultury. Tam najmłodsi uczestniczyli w warsztatach mydlarskich, a ich opiekunowie w pogadance z psychologiem Jak mądrze kochać i wychowywać.
Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska oraz w e-Pałukach w czwartek, 15 października. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 12 X 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.