Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W ramach wspominek zaprezentowano sylwetkę Kurta Lewina, Mieczysława Czarneckiego, Ryszarda Sobkowiaka i Pawła Domagalskiego fot. Justyna Kupińska

W tym roku, ze względów sanitarno-epidemiologicznych, tradycyjnie odbywające się w Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku Zaduszki Poetycko-Muzyczne przeniesiono do Mogilna. Wydarzenie odbyło się 6 listopada w sali widowiskowej MDK.

Mimo zmiany miejsca organizatorom udało się utrzymać niepowtarzalny klimat towarzyszący poprzednim edycjom. Ze sceny wybrzamiały wspomnienia o osobach ważnych dla regionu, których nie ma już pośród nas. Zaprezentowano sylwetkę Kurta Lewina, Mieczysława Czarneckiego, Ryszarda Sobkowiaka i Pawła Domagalskiego.

W części artystycznej o nastrój sprzyjający refleksji nad przemijaniem zadbał zespół wokalny działający przy MDK, prowadzony przez Michała Stochlińskiego. Wydarzenie zwieńczył koncert „Niemen. Moja Ojczyzna” w wykonaniu zespołu AMBITUS TRIO.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Justyna Kulpińska, 7 XI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.