Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zgodnie z decyzją rządu i w trosce o bezpieczeństwo czytelników i pracowników Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie ograniczyła swoją działalność. Mimo to cały czas udostępnia swoje zbiory miłośnikom literatury.

Do 29 listopada w związku z rosnącą liczbą zakażeń COVID-19 Biblioteka Narodowa zarekomendował całkowite zamknięcie bibliotek dla użytkowników. Nie oznacza to jednak, że czytelnicy zostali pozbawieni możliwości wypożyczania książek.
W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mogilnie procedura ta przebiegała następująco:
1. czytelnik zamawia telefonicznie: 52-315-25-94 lub 510-814-965, e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wybrane z katalogu on-line www.mogilno-mbp.sowwwa.pl publikacje (nie więcej niż 3 książki) i podaje swój numer telefonu,
2. bibliotekarz po skompletowaniu zamówienia czytelnika umawia z nim telefonicznie termin odbioru ustalając konkretną godzinę,
3. o umówionej godzinie bibliotekarz zostawia zamówione zbiory przed wejściem biblioteki.
Co ważne - biblioteka nie przyjmuje zwrotów książek.
Pracownicy mogileńskiej książnicy proszą o przemyślane zamówienia.

Justyna Kulpińska, 12 XI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.