Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Zwycięzca konkursu Adam Nowak wykonał na gitarze kolędę Dzisiaj w Betlejem fot. Paweł Lachowicz

20 grudnia w strzeleńskim Domu Kultury odbył się finałowy koncert laureatów internetowego, świątecznego przeglądu kolęd, pastorałek oraz piosenek świątecznych Hej kolęda 2020.

Konkurs ze względu na panujące ograniczenia w organizacji imprez kulturalnych odbył się online. Wszyscy chętni z terenu powiatu mogileńskiego mieli możliwość wirtualnie zaprezentować swój dorobek artystyczny i wykonać świąteczne piosenki. Do udziału w konkursie organizatorzy zaprosili dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców naszego powiatu. Mogły to być występy indywidualne oraz grupowe, w tym rodzinne. Zgłoszenia chętnych do udziału w konkursie trwały do 8 grudnia. W wymaganym terminie swoje występy nadesłało 21 wykonawców. Publikacja wszystkich nadesłanych filmów nastąpiła 11 grudnia o 8.00, głosować na wybranego artystę można było do 16 grudnia, godz. 12.00. Następnie pracownicy Domu Kultury dokonali podliczenia wszystkich głosów przyznanych każdemu z 21 uczestników, tym samym były już wiadome wyniki konkursu. Prezentacja złotej dziesiątki laureatów i przyznanie nagród nastąpiło 20 grudnia w Domu Kultury bez udziału publiczności, a transmisja nadawana była na facebooku Domu Kultury. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska oraz w e-Pałukach w środę, 23 grudnia. Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 21 XII 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.